8, 9, 10 ir 11 kūdikio mėnuo

8, 9, 10 ir 11 kūdikio mėnuo

Kaina 62,00 37,20
🔥 -40% iki 11.29
Prisijungę 394 nariai
Autorius 21 specialistas
Formatas 📚 Atmintinės + 🎥 Video paskaitos
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota

📌 Prisijunk prie tėvų klubo ir žiūrėk visus šio rinkinio mokymus NEMOKAMAI 👉 KLUBAS TĖVAMS

 

Prisijunk prie tėvystės gido ir turėk visą informaciją, video įrašus bei palaikymą 8-11 mėnesiams savo kišenėje 24/7 👇

 

Kam gidas skirtas?

👶🏻 Tėvams su 8-11 mėnesių mažyliais

 

Ką rasi viduje?

Prisijunk prie 300+ šeimų, kurios jau naudojasi šiuo tėvystės gidu

👩🏻‍⚕️ Vienoje vietoje skaityk 589 psl. Lietuvos medikų ir specialistų parengtas žinias tik apie tau aktualų amžiaus tarpsnį.

🎥 Žiūrėk 16 valandų video kursus: pokalbiai ir paskaitos

🥳 Visuomet tavo kišenėje ir neribotam laikui

🎈 Įsigydami šį rinkinį, sutaupote (už 62€ gaunate net 217€ vertės turinį)

Šeimos rekomenduoja ❤️

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Inga: „ APŠVIETĖ! SUTEIKĖ RAMYBĖS! PRIDĖJO IŠMINTINGUMO! ☀️😍 Gidai man buvo ir tebėra tarsi kelrodė žvaigždė, tikslingai vedanti už rankos šioje svarbiausioje mano, kaip MAMOS, kelionėje 🥰❤️ Labiausiai patinka vaiko lavinimo tematika, kur galiu pasisemti idėjų bei patarimų, kaip tai daryti tinkamai 😇 Kaip ir kiekviena mama, noriu vaikui suteikti viską, kas geriausia ir tai, ko jam reikia labiausiai kiekvienu jo raidos etapu, ogiduose viskas būtent taip ir išdėstyta 😊 Padėjo jaustis ramiau pradedant šį svarbų etapą, todėl vėlgi galiu dėkoti tiktai Jums ir tam ką Jūs darote 🙏❤️“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Jūratė: „Gide radau svarbiausią informaciją, kurios man tuo metu reikėjo, kad pasijusčiau ramiau ir užtikrinčiau. Viskas pateikta labai aiškiai, suprantamai, vaizdžiai sutraukta reikalingiausia informacija, nuorodos, pastebėjimai iš mamų patirties, rėmimasis moksline literatūra, jokio spaudimo vadovautis viena ar kita teorija. Būtent todėl iki šiol naudojuosi gidais. Ačiū už puikią idėją, už tai, jog svarbiu man laikotarpiu prisidėjote prie mano ramybės, sustiprėjusio tikėjimo savimi ir savo vaiku. Nuoširdžiai rekomenduoju😊❤️🌿“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Gintarė: „Puiki investicija, nes viskas vienoje vietoje, nereikia ieškoti skirtinguose šaltiniuose. Parašyta aiškiai ir konkrečiai. Naudodamasi gidais sužinojau ir daug praktiškos informacijos apie aprangą, reikalingus daiktus, primaitinimą, dantukų dygimą ir. t.t.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Lina: „Pradėjau gerokai mažiau ieškoti informacijos visur, kur tik įmanoma, nes viską randu gide. Atsirado daugiau pasitikėjimo tuo, ką darau. Dar ir vyrui papasakoju, ką sužinau, nes nelabai linkęs skaityti apie tėvystės reikalus.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Miglė: „Tikrai palengvino visą kelionę,nes informacija yra vienoje vietoje ir jos tikrai labai daug, o kas svarbiausia, kad ji taip sakant ne iš lempos ,o paruošta kokybiškai, su specialistais. Man čia atradimų atradimas. Nes iki tol blaškiausi į visas puses ir nežinojau nuo ko pradėti.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Reda: „Labai mėgstu šiuos gidus. Yra atsakymai į beveik visus klausimus, kurie kyla auginant vaiką. Labiausiau domina vaiko veiklos, psichologija, auginimas ir pan. Taip pat patinka mamų asmeninės patirtys. Tai yra pats geriausias dalykas, kuris atsirado Lietuvoje! Ačiū.“

 

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Ieva: „Puiki, tvarkinga, struktūrizuota informacija vienoje vietoje, nereikia nei kalno vadovėlių, tik imk, skaityk, daryk!“

 

✍️ Daugiau atsiliepimų čia

 

8-11 mėnesio tėvystės gido temos:

 

8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio raida

  • 8 mėnesių kūdikis jau aktyviai vartosi, tvirtai sėdi, intensyviai bando įvairiausiais būdais judėti į priekį ir ruošiasi stotis. Aptariame kaip mažylis juda per šiuos fizinės raidos laiptelius, o taip pat pažinimo, kalbos, socialinę bei emocinę raidą.
  • 9 mėnesių kūdikis pasėdi savarankiškai, šliaužia, ruošiasi ropojimui, pastovi. Aptariame ką vertėtų žinoti apie kiekvieną šio amžiaus kūdikio fizinės raidos etapą, iki kada jie yra įvaldomi bei ko galima tikėtis iš pažinimo, kalbos, socialinės bei emocinės raidos.
  • 10 mėnesių kūdikis tvirtai sėdi savarankiškai, atsisėda, bando nekoordinuotai ropoti, prisitraukia prie baldų ir atsistoja, tobulėja rankų judesiai, auga supančio pasaulio suvokimas. Aptariame į ką vertėtų atkreipti dėmesį kiekvieno fizinės, pažinimo, kalbos, socialinės bei emocinės raidos etapu šiuo metu.
  • 11 mėnesių kūdikis ima koordinuotai ropoti, stovi, žingsniuoja į šoną ir bando žingsniuoti pirmyn, dar labiau lavėja rankų judesiai. Aptariame kaip mažylis palaipsniui juda per šiuos fizinės raidos etapus bei kitas raidos sritis – pažinimą, kalbą, socialinę bei emocinę raidą.
  • Individualūs kūdikių raidos skirtumai.
  • Kaip padėti kūdikiui vystytis ir skatinti kiekvieną raidos etapą tinkamai.
  • Raidai pritaikyta kūdikio aplinka ir priemonės.
  • Ko tikėtis per gydytojo apžiūras.
  • Raudonos raidos vėliavos 8 mėnesių kūdikiui, 9 mėnesių kūdikiui, 10 mėnesių kūdikiui ir 11 mėnesių kūdikiui.
  • Literatūros rekomendacijos sekti raidai.
  • 8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio augimo ir raidos šuoliai – sunkesni ir lengvesni laikotarpiai, kas vyksta jų metu bei kaip padėti kūdikiui.
  • Kūdikių jautrumo skirtumai – itin jautrūs kūdikiai, per mažai jautrūs kūdikiai, kaip atpažinti, kada vertėtų imtis veiksmų ir kaip padėti vaikams namų sąlygomis (paruošta su ergoterapeute).
  • 🎥 Video paskaita: Kūdikių motorinė raida 8-11 mėn. su kūdikių, vaikų ir moterų kineziterapeute Migle Datenyte (24 min.). Žiūrėkite paskaitos pristatymą:

 

8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio maitinimas

  • Maitinimo gairės 8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikiui: žindymas, maitinimas mišiniu, primaitinimas, kas po ko, kada ką ir kaip įvesti, patarimai tirštinant maistą 8 mėnesių kūdikiui, maisto gabalėliais patiekimas 9 mėnesių kūdikiui, apetito pokyčiai 10 mėnesių kūdikiui, pilnavertės mitybos užtikrinimas bei pieno produktų įvedimas 11 mėnesių kūdikiui ir kiti dažnai užduodami klausimai.
  • Primaitinimo pagrindai: tinkamų valgymo įpročių kūrimas, patarimai renkantis daržoves, vaisius, kruopas, mėsą, paukštieną, ankštinius, žuvį, kiaušinius ir pieno produktus, maisto grupių įvedimo eiliškumas, metodų palyginimas (maitinimas tyrelėmis ir BLW, privalumai ir trūkumai), springimo prevencinės priemonės, kuo skiriasi žiaugčiojimas nuo springimo, springimo pirma pagalba, alergenai, kokių produktų vengti, maisto ruošimas, šildymas ir šaldymas, lėkštės strategija, kaip pasirinkti kūdikiui tinkamus produktus, pasiteisinę primaitinimo priemonės, savarankiškas valgymas, atsisakymas valgyti.
  • 🎥 Video paskaita: Kūdikio primaitinimo pradžiamokslis ir klausimai-atsakymai su dietiste Vaida Kurpiene (1:14 val.). Žiūrėkite paskaitos pristatymą:

  • 🎥 Video pokalbis: 0-1 metų vaiko maitinimas: Situacijų aptarimas su gyd. dietologe ir IBCLC žindymo konsultante (1:33 val.). Žiūrėkite pokalbio pristatymą:

  • Žindymo ir maitinimo pagrindai: laikotarpiui būdingi žindymo sunkumai ir klausimai, žindymo nauda, žindymo trukmės rekomendacijos, žindančios mamos teisės darbe, nujunkymo metodai ir rekomendacijos, čiulptuko pliusai ir minusai, žindymui saugių vaistų duomenų bazės.
  • Literatūros, kursų, profilių ir specialistų rekomendacijos.

 

8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio lavinimas

  • 8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio lavinimo gairės: fizinės/ pažinimo/ kalbos/ socialinės/ emocinės raidos lavinimo veiklos, praktiški patarimai ir priemonės, autorės asmeninės lavinimo patirtys.
  • Lavinimo pagrindai: kūdikio suvokimo vystymasis ir lavinimas, kaip tinkamai išnaudoti atsiveriantį kalbos langą, kiek lavinimo yra pakankama, kaip tinkamai kalbėti su kūdikiu, lavinimui palankios aplinkos kūrimas, žaislų kiekis ir rotacija, ką svarbu žinoti renkantis žaislus, kaip tinkamai žaisti su kūdikiu.
  • Vaikiškos literatūros rekomendacijos šiam amžiaus tarpsniui.
  • Žaislų rekomendacijos 8 mėnesių kūdikiui, 9 mėnesių kūdikiui, 10 mėnesių kūdikiui ir 11 mėnesių kūdikiui.

 

8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio kalbos raida ir lavinimas

  • 🎥 Video paskaita „Vaiko lavinimas“ (55 min). Paskaitoje Family Lab įkūrėja, edukologė, švietimo praktikė Jovita Starkutė ir kimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Dumbliauskienė dalinasi 8-11 mėnesių vaikų raidos gairėmis, svarbiausiais lavinimo aspektais šiuo raidos etapu, kaip visapusiškai lavinti vaiką, kalbos lavinimo patarimais, kaip tinkamai skaityti knygeles tokio amžiaus vaikams, kiek laiko rekomenduojama praleisti kartu, individualūs vaikų pomėgiai, žaislų pasirinkimus. Žiūrėkite paskaitos pristatymą:

 

  • 🎥 Video paskaita „Kalbos raida ir lavinimas“ (40 min). Paskaitoje logopedė Viktorija Bartkevičienė dalinasi 0-1 metų amžiaus tarpsniui būdinga kalbos raida, supažindina kokius žaidimus galima žaisti kalbos raidai skatinti, kaip galima skatinti žodžių atkartojimą, žodyno plėtimą, atsako į dažniausiai tėvams kylančius klausimus. Žiūrėkite paskaitos pristatymą:

 

  • 🎥 Video pokalbis „Sensoriškai itin jautrūs vaikai “ (1:19 val.). Pokalbio metu su vaikų ergoterapeute Jovita Mince bus aptariama, kaip atpažinti jautrumą įvairiais amžiaus tarpsniais, kaip jis gali pasireikšti, kaip galime padėti sensoriškai itin jautriam vaikui maksimaliai integruotis gyvenime, kad nervų sistema taptų atsparesnė ir nebereaguotų taip jautriai, o taip pat aptarsime tėvų užduotus klausimus ir konkrečias situacijas.

 

8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio ir jūsų ryšys

  • Ryšys su 8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikiu: prieraišumo objektai, 9 mėnesių kūdikio meilės raiška, kaip subalansuoti kūdikio emocijas per rutiną, tinkami būdai išreikšti pagyrimus, kaip reaguoti į nukritimus, kaip brėžti ribas ir kodėl jos šiuo metu svarbios, kaip tinkamai pereiti prie kitos veiklos, 10 mėnesių kūdikio nuotaikų kaita, kaip elgtis kūdikiui jaučiant stiprias emocijas arba kandant, išsiskyrimo nerimas, pirmosios socialinės situacijos žaidimų aikštelėje, kaip kūdikį palikti su kitu žmogumi.
  • Ryšio stiprinimo patarimai: kas silpnina ir stiprina ryšį su vaiku, 11 būdų stiprinti tarpusavio ryšį.
  • Ryšio su kūdikiu pagrindai: saugus prieraišumas ir kaip jį kurti, tėvų savijautos svarba, pagarbi tėvystė, kūdikių emocinio streso šaltiniai ir tinkamas streso šalinimas, neslopinamų emocijų svarba, kaip elgtis vaikui verkiant, jautrūs vaikai.
  • Pasiruošimas vaiko darželiui pradedantiems nuo 1-erių.
  • Kūdikio santykis su savo kūnu: kodėl lytiškumo tema svarbi nuo pat kūdikystės, kaip kurti pozityvų vaiko santykį su savo kūnu, vaiko kūno ribų brėžimas, savo ir kitų žmonių kūno privatumas, masturbacija kūdikystėje, lytiškumo stereotipai.

 

8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio miegas

  • 8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio miego gairės: būdravimo trukmė, miego trukmė, dienos miegų kiekis, migdymo nakčiai laikas, ko realu tikėtis, dienos grafiko pavyzdys, 8-10 mėnesių kūdikio miego regresija ir kaip kūdikiui padėti šiuo metu.
  • Miego pagrindai: kaip elgtis vaikui naktį sėdantis/stojantis, ankstyvi prabudimai, trumpi miegai, kokiais atvejais kūdikį vertėtų žadinti, miegui skirti daiktai, vieno dienos miego atsisakymo ženklai, kaip atsisakyti vieno dienos miego, kokybiškesnio miego patarimai, kūdikio miego ciklai, nuovargio ženklai, miego trūkumo ženklai, saugaus kūdikio miego gairės, SKMS prevencija, saugus miegas vienoje lovoje, staigus miego suprastėjimas.
  • 8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio miego įpročiai: kaip tinkamai įvesti pokyčius miego įpročiuose, patarimai nuo ko pradėti pažingsniui ir kaip išsirinkti sau tinkamą metodą, 4 metodai mokant užmigti savarankiškai bei jų privalumai ir trūkumai.
  • Video pokalbis „4-12 mėn. kūdikio miegas, sunkumai ir dažnai kylantys klausimai“ (🎥 2:49 val. / 👩🏻‍⚕️ Su miego konsultante ir šeimos gyd. Vytene Menkevičiene)

 

8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio priežiūra

Kūdikio pasipriešinimas kasdienei priežiūrai ir kaip tai spręsti, saugumo patarimai šiam amžiaus tarpsniui, kaip saugoti kūdikį nuo erkių, kaip elgtis įsisiurbus erkei, ką vertėtų žinoti apie vabzdžių įgėlimus ir repelentus, kaip išsirinkti kūdikiui tinkamą kremą nuo saulės, ką vertėtų žinoti apie ekranus, tinkamiausias laikas pratinti prie puoduko, augintinis ir vaikas, dažnai pasitaikanti virusinė liga, priežiūros sąrašas vaiką prižiūrinčiam žmogui, kada vertėtų kreiptis į gydytoją ir kiti dažnai užduodami priežiūros klausimai.

 

Pirma pagalba kūdikiui

Kaip tinkamai elgtis tokio amžiaus vaikui įvykus stipriai alerginei reakcijai, bėrimui, karščiavimui, traukuliams, laringitui, apsinuodijimui, vėmimui/viduriavimui, veido traumoms, rankų ir kojų traumoms, nubrozdinimams, įsipjovimams, galvos traumoms, autoįvykiams, nudegimams, sąmonės netekimui/apalpimui, staigios kūdikių mirties sindromui, skendimui, springimui, praradus sąmonę ir nekvėpuojant. Čia rasite ir video pokalbį „Vaikų ligos – Q&A” (1:18 val.) su šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultante Vytene Menkevičiene.

 

8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio laikas lauke ir išvykos

Ką vertėtų žinoti renkantis sportinį vežimėlį ir vyresnės amžiaus grupės automobilinę kėdutę, vaiko (ne)noras sėdėti vežime ar kėdutėje bei kas gali padėti, pasiteisinusios veiklos lauke, pasiteisinę daiktai lauke ir išvykoms vasarą, vaiko miegas per išvykas, praktiški patarimai kelionei į pajūrį, kodėl keliauti verta, pirmieji kūdikio dokumentai, ką vertėtų žinoti apie nešiokles, kūdikio daiktų krepšelis, lankytinos vietos su kūdikiais ir naudingi IG profiliai.

 

Kūdikio dantų dygimas, priežiūra ir sveikata

🎥 Video paskaita „Vaikų dantų priežiūra ir sveikata“ (1:57 val.). Paskaitoje vaikų odontologė Erika Mažeikė aptars dažniausiai šeimoms kylančius klausimus ir aktualiausias temas apie apie vaikų dantų priežiūrą ir sveikatą: dantų dygimas, dantų valymas, dantų traumos, žalingi įpročiai ir tinkama mityba dantims. Paskaitos pristatymas:

 

8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio apranga

8, 9, 10 ir 11 mėnesių kūdikio dydžių gairės, šliaužimui/ropojimui/stovėjimui pritaikyta apranga, praktiškiausia apranga namuose, ką vertėtų žinoti apie pirmuosius batukus, praktiški patarimai renkantis pirmus batus, mums labiausiai pasiteisinę batai įvairiems sezonams, miego drabužiai, labiausiai pasiteisinę pirštinės/kepurės, patarimai įsigyjant kombinezoną, labiausiai pasiteisinę kombinezonai, aprangos pagal temperatūrą paruoštukas, patarimai apsiperkant, organizacijos patarimai.

 

Tėvai

Tėvų emocijų svarba, kaip reguliuoti savo emocijas, kaip rasti laiko sau, tėvų tarpusavio santykiai, mamos psichologinė savijauta nutraukiant žindymą, psichologinė sveikata po gimdymo, pogimdyminė depresija, pagalbos kontaktai, pasiteisinę dalykai sunkesniais periodais, kaip taisyklingai nešioti ir kilnoti kūdikį saugant save, intymus gyvenimas po gimdymo. 

 

Paprasta naudotis:

💻 Kompiuteriu 📱 Telefonu ⏰ Visą parą 🌍 Iš bet kur 🥳 Neribotai

 

PRISIJUNK JAU DABAR

ir ženk per 8-11 tėvystės mėnesius su ramybe bei palaikymu!

Aš ir 300+ šeimų jau laukiame tavęs čia 💛

⠀⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

Jums taip pat gali patikti:

augantiseima.lt/klubas

Kaina 62,00 37,20
🔥 -40% iki 11.29
Prisijungę 394 nariai
Autorius 21 specialistas
Formatas 📚 Atmintinės + 🎥 Video paskaitos
Kalba Lietuvių k.
Peržiūra Neribota