1 – 1,5 metų vaikas
Prisijunk prie tėvystės gido ir turėk visą informaciją, video įrašus bei palaikymą 1-1,5 metų amžiaus tarpsniui savo kišenėje 24/7 👇
Kam gidas skirtas?
👶🏻 Tėvams su 1-1,5 metų mažyliais
Ką rasi viduje?
Prisijunk prie 200+ šeimų, kurios jau naudojasi šiuo tėvystės gidu
👩🏻⚕️ Vienoje vietoje skaityk 433 psl. Lietuvos medikų ir specialistų parengtas žinias tik apie tau aktualų amžiaus tarpsnį.
🎥 Žiūrėk 23 valandų video kursus: pokalbiai ir paskaitos
🥳 Visuomet tavo kišenėje ir neribotam laikui
🎈 Įsigydami šį rinkinį, sutaupote (už 98€ gaunate net 272€ vertės turinį)
Šeimos rekomenduoja ❤️
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ „Labai noriu padėkoti už tai, ką darote. Niekada aplinkoje nemačiau auginant tokio amžiaus vaikų. Tai be galo padėjo startuojant man, kaip mamai – įsivaikinus vienerių metų berniuką. Vyrui vis kartoju – tai buvo viena geriausių mano, kaip mamos, investicijų. Nuoširdžiai ačiū.“
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Laura: „Džiugina jausmas, kad ne vien man kyla klausimų, abejonių, nepasitikėjimo. Ypač patiko video paskaita apie vaikų ir tėvų patiriamas emocijas. Kaip žaisti su vaiku, padedant vystytis tam tikriems gebėjimams. Labai naudinga buvo toks aiškus raidos šuolių kalendorius. Labai patinka mamų asmeninės patirties aprašymai.“
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ „Būna dienų, kai esu visiškai pasimetusi, kaip ir ką daryti auginant dvynukus. Būna apleidžia ir nuojauta, jėgos, ir kantrybė ieškant informacijos. Bet ačiū gidui, kuris apšviečia aptemusį protą ir nuramina.“
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Lina: „Jaučiuosi ramiau, užtikrinčiau, kad auginu su gido pagalba, kuriame randu naują, patikrintą, patikimą informacija.“
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Kamilė: „Visa informacija susisteminta ir surinkta vienoje vietoje apimanti visus vaiko auginimo aspektus. Ženkliai palengvėjo, atsirado užtikrintumas ir pasitikėjimas. Taip pat žinau kur ieškoti patikimų atsakymų iškilus klausimams.“
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Monika: Šie gidai palengvina informacijos ieškojimo naštą daugeliu kylančių klausimų. Įsigijus tėvystės gidą nebegaištu laiko ieškodama ir bandydama atsirinkti patikimą informaciją. Šis produktas unikalus ir pranoko mano lūkesčius.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Agnė: Puikus pasirinkimas taupant laiką ir norint rasti informaciją vienoje vietoje. Gavau naujos naudingos informacijos arba jau patvirtinau žinomą, kas davė daugiau ramybės ir pasitikėjimo tėvystėje.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Estela: Labai patiko išsamiai aprašytas vaiko lavinimas pagal mėnesius, taip pat kad yra uždara fb grupė kur galiu pasiklausyti kitų mamų patirčių. Iš esmės gaunu visą reikiamą informaciją.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Mama Asta: „Labai profesionalu, aišku, naudinga ir sutaupo begalybę laiko. Ir dar labai vertinu nuolatinį tobulinimą. Tad rekomenduoju išbandyti, nes po to nebebus klausimų, ar verta 😊“
✍️ Daugiau atsiliepimų čia
1-1,5 metų tėvystės gido temos:
1 – 1,5 metų vaiko raida
✅ Tema „Vaiko raida 1 – 1,5 metai“ parengta su šeimos gydytoja, kineziterapeute, vaikų ortopede-traumatologe, ergoterapeute, logoterapeute, edukologe, vaikų psichologe.
Dažnai šeimos pasakoja – „1 metų vaikas nevaikšto“, bet ar tikrai jau turi vaikščioti? Šioje temoje sužinosite kokius įgūdžius kiekvieną mėnesį būna įvaldę 90% bei 50% vaikų, kaip tikrinama 1 metų bei pusantrų metų vaiko raida, kada iš tikrųjų pradeda vaikščioti vaikai, kokios yra realistiškos motorinės, pažintinės, psichosocialinės raidos gairės, kaip užtikrinti tinkamą 1 – 1,5 metų vaiko raidą šiuo etapu, kada ir kokie raidos šuoliai vyks mažylio gyvenime. Užteks klaidžioti interneto platybėse ieškant atsakymų vaiko raidą!
🎥 Video paskaita „Kalbos raida + Q&A (🎥 1:40 val.)“. Paskaitoje vaikų logopedė-logoterapeutė Viktorija Bartkevičienė kalbės apie mažylių kalbos raidą 1-2 metų amžiaus tarpsniu ir aptars dažnai iškylančius klausimus tėvams. Paskaitos pristatymas:
1 – 1,5 metų vaiko lavinimas
✅ Parengta su edukologe, pedagoge, ergoterapeute, logopede-logoterapeute ir logoterapeute.
Likus 1-2 dienos miegams ir mažylio smalsumui vis augant, pravers edukologės ir pedagogės paruošta video paskaita apie lavinimo pagrindus ir visapusiškai lavinančias veiklas, paremtas 1 – 1,5 metų vaiko raida. Kiekviena veikla kruopščiai atrinkta, su paaiškintomis naudomis ir reikalingomis priemonėmis. Tai ne šiaip tema, o visas lavinimo gidas kiekvienam mėnesiui namuose! Čia taip pat rasite teoriją apie lavinimą, realistiškas kalbos raidos gaires, sužinosite ar reikėtų susirūpinti jei pusantrų metų vaikas dar nekalba ir kokia iš tikrųjų yra 1 – 1,5 metų vaiko kalbos raida.
Logopedė-logoterapeutė Viktorija Bartkevičienė čia yra paruošusi ir specialią video temą – žaidimus kalbos lavinimui. Taip pat rasite raidai pritaikytų knygelių rekomendacijas ir dar daug kitų patarimų jūsų kasdieniams nuotykiams su 1 – 1,5 metų vaiku.
🎥 Video pokalbis „Sensoriškai itin jautrūs vaikai “ (1:19 val.). Pokalbio metu su vaikų ergoterapeute Jovita Mince bus aptariama, kaip atpažinti jautrumą įvairiais amžiaus tarpsniais, kaip jis gali pasireikšti, kaip galime padėti sensoriškai itin jautriam vaikui maksimaliai integruotis gyvenime, kad nervų sistema taptų atsparesnė ir nebereaguotų taip jautriai, o taip pat aptarsime tėvų užduotus klausimus ir konkrečias situacijas.
1 – 1,5 metų vaiko emocijos
✅ Parengta su sveikatos psichologe Milda Kukulskiene.
Daugelis tėvų šiuo metu pastebi stipriai išaugusias vaiko emocijas ar net pasakoja, jog 1 metų vaikas „isterikuoja“, mušasi ar kandžiojasi, krenta ant žemės, rodo „ožiukus“. Bet ar žinote iš kur kyla šios didelės, gauruotos ir tėvus taip gąsdinančios emocijos? Tai yra intensyvi ir tuo pačiu viena labiausiai auginančių patirčių tėvystėje, tačiau neretai pritrūksta pasitikėjimo ir žinių kaip tokiose situacijose elgtis. Todėl šiame rinkinyje rasite ypatingą temą – 1 – 1,5 metų vaiko emocijos. Čia psichologė Milda Kukulskienė supažindins su vaiko emocine raida, ko realu tikėtis šiuo periodu, kaip 1 – 1,5 metų vaikas mokosi reguliuoti emocijas, kaip veikia emocijų zonos, kaip tinkamai elgtis per 1 -1,5 metų vaiko emocijų iškrovą ir kaip patys galime padėti sau su savo jausmais šiuo periodu. Išspręskime šį emocijų ir vadinamų „isterijų“ bei „ožiukų“ galvosūkį drauge. Viskas yra daug paprasčiau nei manėte!
1 – 1,5 metų vaiko mityba
✅ Parengta su gydytoja dietologe-IBCLC laktacijos konsultante, dietiste, akušere-žindymo konsultante ir sveikatos psichologe.
1 – 1,5 metų vaikas pamažu iš primaitinimo pereina į pilnaverčio šeimos valgytojo etapą. Tačiau čia kai kurios šeimos susiduria ir su naujais iššūkiais – gali pasirodyti, kad 1 metų vaikas nevalgo ir tik mėto maistą, išauga išrankumas, atsiranda mėgstami ir nemėgstami produktai, ne visada yra paprasta suprasti ko tiksliai (ne)nori vaikas – kaip elgtis šiose situacijose? Galbūt bandote pasverti tolimesnės žindymo kelionės privalumus ir trūkumus, svarstote kokie yra nujunkymo metodai, ar jau esate tam pasiruošę? O gal norisi sužinoti kaip atsisakyti buteliuko? Šioje temoje aptarsime šiuos ir kitus dažniausius klausimus apie 1 – 1,5 metų vaiko mitybą.
1 – 1,5 metų vaiko priežiūra
✅ Parengta su šeimos gydytoja, vaikų ligų ir neonatologijos gydytoja rezidente, skubios medicinos pagalbos specialiste, gydytoja odontologe, gydytoja vaikų odontologe, vaikų ortopede-traumatologe, vaikų ir paauglių psichologe, miego specialiste ir „laukinėjimą“ praktikuojančia mama.
Šiuo tarpsniu paprastai kalasi krūminiai, dažnai įvyksta pažintis su vaikų ligomis, tėvai mokosi tinkamai padėti mažyliui kiekvienu atveju ir įvertinti kada į kokią įstaigą kreiptis pagalbos (ypač pradėjus darželį). Šeimos naršo interneto platybėse, bandydamos atrasti būdus kaip „sustiprinti imunitetą“, bet ar tai nėra kova su vėjo malūnais? Kai kurios šeimos svarsto kaip atsisakyti buteliuko, čiulptuko ar nykščio čiulpimo, tačiau specialistų patarimai skiriasi ir pokyčių pradžia gali pasirodyti gan paini. Gali įvykti pirmosios mažylio traumos, kurių metu tėvams į kulnus nusirita širdis, o iš galvos išgaruoja visos žinios kaip suteikti pagalbą. Vaikas pradeda aktyvius lauko tyrinėjimus ir vis kyla klausimas kaip aprengti vaiką naujam sezonui. 1 – 1,5 metų vaiko priežiūra išties primena išgyvenimo iššūkį, tad šis priežiūros paruoštukas įvairiems atvejams suteiks ramybės ir pasiruošimo. Čia rasite ir video pokalbį „Vaikų ligos – Q&A” (1:18 val.) su šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultante Vytene Menkevičiene.
🎥 Video paskaita „Vaikų dantų priežiūra ir sveikata“ (1:57 val.). Paskaitoje vaikų odontologė Erika Mažeikė aptars dažniausiai šeimoms kylančius klausimus ir aktualiausias temas apie apie vaikų dantų priežiūrą ir sveikatą: dantų dygimas, dantų valymas, dantų traumos, žalingi įpročiai ir tinkama mityba dantims. Paskaitos pristatymas:
1-1,5 metų vaiko perėjimas prie puoduko
✅ Parengta su vaikų psichologe-psichoterapeute ir šeimos gydytoja.
Ar žinojote, kad įžengiate į palankiausią amžiaus tarpsnį atsisakyti sauskelnių ir pradėti naudotis puoduku? Daugelis pirmąkart tėvų šį etapą pasitinka su nerimu ir nežinia. Todėl drauge su vaikų psichologe-psichoterapeute ir šeimos gydytoja paruošėme išsamų gidą, kuris suteiks reikalingą informaciją, kad pratinimas prie puoduko įvyktų sklandžiai, lengvai ir paprastai. Apžvelgsime visus svarbiausius klausimus: Ar jau laikas atsisakyti sauskelnių? Kokiu būdu galima įvertinti vaiko pasiruošimą puodukui tiksliausiai? Kokie metodai egzistuoja? Kokie jų principai, privalumai ir trūkumai? Kokį metodą rekomenduojame? Kokia literatūra gali praversti? Kaip pasiruošti iš anksto? Nuo ko pradėti ir kaip atrodo visas procesas pažingsniui? Naudoti apdovanojimus ar ne? Ar atsisakyti ir dienomis, ir naktimis? Kiek trunka perėjimas prie puoduko? Iki kada galima tikėtis „avarijų“? Ženkite į naują etapą su žiniomis ir pasitikėjimu.
1 – 1,5 metų vaiko miegas
✅ Parengta su sertifikuotomis miego specialistėmis.
Nors mažylio miegas jau yra daug brandesnis, šiuo metu šeimos vis tiek dažnai sprendžia įvairius su miegu susijusius klausimus. Video paskaitoje šeimos gydytoja ir sertifikuota miego konsultantė Vytenė Menkevičienė aptars ko yra (ne)realu tikėtis iš 1-1.5 metų vaiko miego, kodėl 1 metų vaikas nemiega ar verkia naktimis, kodėl staiga suprastėjo miegas, ar normalu vis dar prabusti naktimis, kada ir kaip perkeliamas 1 – 1,5 metų vaikas į lovytę/ atskirą kambarį/ atvirą lovą, kiek miega 1 metų vaikas, kada ir kaip pereiti nuo 2 dienos miegų prie 1, kodėl vaikas prabunda 4:00-6:00 val. ryto ir t.t. Šioje temoje rasite šiuos ir kitus atsakymus į dažnai užduodamus klausimus apie 1 – 1,5 metų vaiko miegą. Tikimės, kad su miego konsultantėmis paruošti tekstai ir video paskaita padės normalizuoti lūkesčius bei atrasti jūsų šeimai veikiantį ramaus miego receptą.
Ryšys su 1 – 1,5 metų vaiku
✅ Parengta su vaikų psichologe, sveikatos psichologe ir lytiškumo ugdymo eksperte.
Nors meilė mažyliui „sprogdina“ tėvų širdis, vis dažniau pasitaiko ir keblių situacijų, priverčiančių tėvus pasukti galvą kaip atsakyti, sureaguoti, elgtis. O kartais tai pavirsta ir į tėvų tarpusavio nesutarimus sprendžiant kaip pasielgti. Atrodo, kad šios augančios vaiko emocijų bangos, tarytum, išsunkia iš jūsų tarpusavio ryšį? Ši tema – paruoštukas visų „kaip elgtis, kai…“, pagalba jums sugrįžtant į glaudų tarpusavio ryšį, geriau suprantant savo vaikus, partnerį ir pačius save. Psichologės taip pat aptars tokias aktualias temas, kaip antras vaikas, darželis nuo 1-erių, nesutarimai su kitais vaikais žaidimų aikštelėje. Čia rasite ir 2 video pokalbius apie pasiruošimą darželiui bei adaptaciją.
Mamos karjera
✅ Parengta su karjeros ir verslo konsultante.
Svarstote grįžti į darbą? Keisti darbo vietą ar poziciją? Ruošiatės naujam karjeros etapui po motinystės? O gal norėtumėte vaiko priežiūros atostogose likti ilgiau? Kad ir kuriame etape bebūtumėte, karjeros konsultantė Simona Bareikė padės susikurti aiškų veiksmų planą kiekvienam iš šių etapų, kaip galime iš anksto pasiruošti pokyčiams. Ji taip pat pasidalins savo žmogiškųjų išteklių žiniomis, asmenine patirtimi derinant karjerą ir motinystę bei kodėl tapimas mama neturėtų būti stabdis. Ši tema gimė tam, kad padrąsintume mamas imti gyvenimą į savo rankas ir jį gyventi.
Šeimų su 1 – 1,5 metų vaikais istorijos
✅ Parengta su 7 šeimomis.
Kaip šeima, taip unikali istorija – su savais džiaugsmais ir iššūkiais. Žvilgtelkite į tai, kuo šiuo metu gyveno kitos 7 šeimos ir kokios įvairios, bet kartu ir panašios yra visų šeimų patirtys auginant 1 – 1,5 metų mažylius.
Paprasta naudotis:
💻 Kompiuteriu 📱 Telefonu ⏰ Visą parą 🌍 Iš bet kur 🥳 Neribotai
PRISIJUNK JAU DABAR
ir ženk per 1-1,5 tėvystės metus su ramybe bei palaikymu!
Aš ir 200+ šeimų jau laukiame tavęs čia 💛
⠀
Jums taip pat gali patikti:
augantiseima.lt/klubas
-
Sveiki prisijungę!
-
👶 Raida
Motorinė, pažintinė ir psichosocialinė mažylio raida.
- 12 mėnesio raida (11 mėn. 1-4 sav.)
- 13 mėnesio raida (12 mėn. 1-4 sav.)
- 14 mėnesio raida (13 mėn. 1-4 sav.)
- 15 mėnesio raida (14 mėn. 1-4 sav.)
- 16 mėnesio raida (15 mėn. 1-4 sav.)
- 17 mėnesio raida (16 mėn. 1-4 sav.)
- 18 mėnesio raida (17 mėn. 1-4 sav.)
- 🔥 Raidos šuoliai (12-18 mėn.)
- 📌 Raidos pagrindai (12-18 mėn.)
- 🌿 Vaikų jautrumo skirtumai
- 💬 Kalbos raida + Q&A (🎥 1:40 val.)
-
🧸 Lavinimas (🎥 3:04 val.)
Smagūs lavinimo patarimai, priemonės ir veiklos, paremtos mažylio raida.
- 📌 Lavinimo pagrindai (12-18 mėn.) (🎥 12 min.)
- 12 mėnesio lavinimas (11 mėn. 1-4 sav.) (🎥 8 min.)
- 13 mėnesio lavinimas (12 mėn. 1-4 sav.) (🎥 12 min.)
- 14 mėnesio lavinimas (13 mėn. 1-4 sav.) (🎥 10 min.)
- 15 mėnesio lavinimas (14 mėn. 1-4 sav.) (🎥 8 min.)
- 16 mėnesio lavinimas (15 mėn. 1-4 sav.) (🎥 11 min.)
- 17 mėnesio lavinimas (16 mėn. 1-4 sav.) (🎥 9 min.)
- 18 mėnesio lavinimas (17 mėn. 1-4 sav.) (🎥 12 min.)
- 💬 Kalbos lavinimo žaidimai (🎥 28 min.)
- 📚 Knygelės vaikams (12-18 mėn.)
- 🎶Pirštukų žaidimas „Šokiai fermoje“ (🎥 3 min.)
- 🎶Daina „Bum bum tip tip“ (🎥 4 min.)
- Sensoriškai itin jautrūs vaikai (🎥 1:19 val.)
-
🌈 Vaikų emocijų bangos (🎥 1:36 val.)
Su sveikatos psichologe Milda Kukulskiene
-
🍓 Mityba
Patarimai užtikrinant pilnavertę mažylio mitybą ir reikalingus įgūdžius.
-
🛁 Priežiūra
Patarimai sėkmingai išgyvenant skirtingus sezonus, pirmas traumas, krūminius, ligas ir dar daug visko mažylio priežiūroje.
-
🦷 Dantų priežiūra ir sveikata (🎥 1:57 val.)
Su gydytoja vaikų odontologe Erika Mažeike
- Susipažinkime su lektore ir paskaitos tema (🎥 4 min.)
- Dantų dygimas (🎥 13 min.)
- Kas turi įtakos dantų sveikatai? (🎥 5 min.)
- Dantų valymas (🎥 26 min.)
- Kaip prisijaukinti dantų valymą?
- Mitybos reikšmė dantims (🎥 7 min.)
- Cukraus poveikis dantims (🎥 12 min.)
- Dantis stiprinantys maisto produktai (🎥 12 min.)
- Žalingi įpročiai (🎥 27 min.)
- Dantų traumos (🎥 11 min.)
- Lektorės palinkėjimas (🎥 1 min.)
-
Perėjimas prie puoduko
Viskas, ko tik gali prireikti, įžengiant į naująjį puoduko etapą!
-
🌙 Miegas
Atsakymai į dažniausius miego klausimus ir patarimai kuriant ramų mažylio miegą.
-
💛 Santykiai ir ryšys
Viskas, ką vertėtų žinoti apie ypatingą tėvų ir vaikų ryšį, vaiko santykį su kitais bei savo kūnu, antrą vaiką, darželį nuo 1-erių.
- 🔑 Ryšį stiprinantis auklėjimas
- 🎈 Ryšį stiprinanti rutina
- 💌 Ryšio (meilės) „rezervuaras“
- ⚽️ Vaiko ryšys su kitais, antras vaikas
- 🤸🏼♀️ Vaiko santykis su savo kūnu
- 💕 Tėvų santykiai
- 🧸 Pokalbis: pasiruošimas darželiui ir adaptacija (🎥 2:42 val)
- 🌿 Pokalbis: Darželio adaptacija (klausimai ir atsakymai) (🎥 1:19 val.)
- 🌱 Pokalbis: Ko išmokė motinystė? (🎥 1:20 val.)
-
💼 Mamos karjera
🎥 Video paskaita su karjeros konsultante Simona Bareike apie mamos karjeros kelius (3:17 val.)
-
👨👩👦 Šeimų istorijos
Įvairių šeimų prisiminimai apie patirtus nuotykius, džiaugsmus ir iššūkius 12-18 mažylio mėnesiais.
-
💡 Pabaigai